اصفهان، میزبان معتبرترین نمایشگاه کشاورزی کشور می‌شود

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی (آبیاری، زراعت، نهاده‌ها و باغبانی) به عنوان معتبرترین رویداد نمایشگاهی این بخش کشور در اصفهان برپا می‌شود.

اصفهان، میزبان معتبرترین نمایشگاه کشاورزی کشور می‌شود

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی (آبیاری، زراعت، نهاده‌ها و باغبانی) به عنوان معتبرترین رویداد نمایشگاهی این بخش کشور در اصفهان برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که طی روزهای 26 تا 29 آذرماه 1398 در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود، 120 مشارکت کننده از 14 استان کشور را گرد هم جمع خواهد کرد.

مشارکت کنندگان این نمایشگاه که از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، کرمان، کردستان، گلستان، سمنان، البرز، یزد، همدان و قزوین در این نمایشگاه حضور دارند، توانمندی‌ها، کالاها و خدمات خود را در 9000 مترمربع فضای نمایشگاهی در معرض بازدید علاقمندان قرار می‌دهند.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی اصفهان، زمینه‌هایی همچون سیستم‌های نوین آبیاری، نهادهای کشاورزی، کشت گلخانه‌ای و ماشین‌آلات و مکانیزاسیون را در بر می‌گیرد و نسبت به دوره گذشته 30 درصد در تعداد مشارکت کنندگان و 30 درصد در میزان متراژ غرفه‌های نمایشگاهی پیشرفت داشته است.

این نمایشگاه با هدف معرفی پتانسیل‌های موجود در بخش کشاورزی کشور، ایجاد فرصت جهت برقراری ارتباط و شناسایی شرکت‌های معتبر داخلی، آشنایی باآخرین دستاوردها و فناوری‌های تخصصی ارائه شده از سوی غرفه‌داران حاضر در نمایشگاه، بهره‌گیری گسترده از تبلیغات در جهت افزایش اعتبار و معرفی بهتر شرکت‌کنندگان، واگذاری فضای کاملاً تخصصی جهت بازاریابی و معرفی کالاها و خدمات شرکت، افزایش کیفیت تولید و رسیدن به استانداردهای جهانی، ایجاد زمینه‌های مناسب جهت بحث و تبادل نظر با استفاده از یافته‌های علمی، تجربیات و تخصص و بازاریابی و بررسی امکانات جهت صدور محصولات کشاورزی به خارج از کشور برگزار می‌شود.

در کنار این نمایشگاه نیز برنامه‌ها و سمینارهای جانبی مختلفی برگزار خواهد شد که از آن جمله می‌توان به سمینار توسعه کشاورزی دقیق و هوشمند با استفاده از مکانیزاسیون همراه با اعطای گواهینامه، دوره آموزشی سیستم‌های مدرن آبیاری قطره‌ای با اعطای گواهینامه، سمینار آموزشی کاهش مضرات سموم شیمیایی و توسعه کشاورزی پایدار، سمینار آموزشی ترویجی کشاورزی هوشمند با محوریت پهپاد و پذیرش طرح و ایده‌های نو در مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی اشاره کرد.

کشاورزان، دانشجویان رشته کشاورزی، واحدهای مهندسی کشاورزی، واحدهای تبلیغات و بازریابی کشاورزی، شرکت‌های صنعتی کشاورزی، نمایندگی‌ها و بخش‌های کشاورزی دولتی، مدیران شرکت‌های کشاورزی، توزیع کنندگان و فروشندگان تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی، کارآفرینان، مزرعه‌داران، باغداران و پرورش دهندگان گل و گیاه، فناوری‌ها و انجمن‌های  تحقیقاتی، دانشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی از جمله مخاطبان هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی اصفهان خواهند بود.

علاقمندان به بازدید از این رویداد نمایشگاهی می‌توانند از ساعت 10 تا 20 روزهای 26 تا 29 آذرماه به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.


نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر